سخن مدیروبلاگ (عکس توقف زمان است)

گالری عـکس تاتارعلیا

عـکسهای ازشهرتاتارعلیا

هدف این نیست که سوژه ها را طور دیگری نشان دهی. بلکه این سوژه ها هستند که عکاس را تغییر می دهند.

آن گاه با موضوع یکی خواهی شد که از روزن دلت به آن نگاه کنی، نه فقط از پشت دوربین به عنوان یک ابزار.

نوع عکس هایی که می گیری، موضوعاتی را که انتخاب می کنی، شخص درون ات را آشکار می کنند. اینکه چه قدر به موضوعات نزدیک می شوی، فاش می کند که چه قدر قصد نزدیک شدن به خودت را داری.

هرگز از یاد مبر که چه حس بیگانه ای است وقتی دستگاهی بر صورت یک شخص ظاهر می شود. آگاه و حساس باش که پیوند بین روح عکاس و موضوع مقدم است بر عمل مکانیکی ثبت تصاویر.

تو آن چیزی هستی که احساس می کنی. تو آن چیزی هستی که می بینی. از عکاسی برای جدا کردن خود از آنچه که احساس می کنی استفاده نکن. نترس، ببین آنچه را که حس می کنی.

کار عکاس تنها با گرفتن عکس پایان نمی یابد. او وظیفه دارد تا تجربه بصری خویش را به هر بیان ممکن با دیگران در میان نهد. و این بسیار عالی است.

درایمیل هایم جمله های بالارادیدم که توسط یکی ازدوستان بسیارعزیزم برایم ارسال شده بود. درست نمی دانم ولی این جمله هابایدکلام یک فرداندیشمندومتفکربزرگ باشد.بایدعرض کنم که مرا خیلی تحت تاثیرقرارداد.آخه من شغل وعلاقه ام درزندگی عکاسی است.وسالهاست مشغول  عکس گرفتن ازمردم بعنوان شغل،وازمحیط پیرامون بعنوان تفریح ورضایت میل باطنی خودهستم.بادیدن مطلب فوق به این فکرافتادم که به نوعی خودراازقید مسائل دنیوی خلاص کنم تادرپیچ وخم مشکلات زندگی درجامعه محووناپدید نگردم.بنابراین تصمیم دارم عکسهایی راکه درسالهای اخیرازتاتارعلیا تحت عناوین مختلف گرفته ام دریک وبلاگ به نمایش بگذارم تا سهمی درثبت تارخ مصورتاتارعلیاداشته باشم.امیدوارم شماعزیزان،مخصوصااهالی تاتارعلیاازدیدن عکسهالذت ببریدوبانظرات خودبه من درهرچه بهترشدن کارم یاری کنید.نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:

[ یک شنبه 18 تير 1398برچسب:,

] [ 1:12 ] [ علیرضاخدری ]

[ ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه